Celem kształcenia jest przekazanie słuchaczom szerokiej (teoretycznej i praktycznej) wiedzy z zakresu psychologii transportu i ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Studia wyposażają słuchaczy w metodykę diagnostyczno – orzeczniczą z zakresu psychologii transportu oraz znajomość nowoczesnych technologii w diagnostyce psychologii pracy.

Słuchacze zapoznają się z aparaturą do badań sprawności psychomotorycznych oraz najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi wspomagającymi prace psychologa w obszarze psychologii transportu i medycyny pracy.

Absolwenci naszych studiów mają ponadto możliwość korzystania z różnych form promocji i ulg przy zakupie aparatury oferowanej przez producentów współpracujących z naszymi studiami. Istnieje  możliwość skorzystania z oferty firmy ALTA „Pracownia za 1 zł”.

Atutem studiów jest szeroka kadra specjalistów praktyków o bogatym doświadczeniu zawodowym w zakresie diagnostyki psychologii pracy; realizacja stażu praktycznego w wybranej pracowni psychologicznej; przeszkolenie w zakresie bogatej metodyki psychologicznej, różnorodnych narzędzi diagnostycznych oraz programów wspierających ewidencjonowanie badań psychologicznych.

Absolwenci naszych studiów podyplomowych mogą ponadto korzystać z możliwości stałego kontaktu merytorycznego podczas wykonywanej pracy, wsparcia i rewizji w zakresie trudnych diagnostycznie przypadków.

ساخت اپلیکیشن

مبلمان اداری

طراحی قالب وردپرس

نیازمندیها

طراحی اپلیکیشن